6 kanallı DJM-V10 ile tanışın! DJ’lerin; klasik 4 kanallı mikserlerin aksine 6 adet ses kaynağından sesleri harmanlayarak kendine özgü yeni tınılar üretmesini sağlamak için tasarlanmış bu yepyeni Profesyonel DJ mikseri performanslarınızı sanat haline getirin.

DJM-V10 tasarlanmaya başlanıldığında; tüm müzik türlerinde en iyi duyumu yaratacak ve her türde, mükemmel performans gösterecek bir ton yaratmak amaçlandı. Bu ton, hem sıcaklık hem de netlik olarak maksimum sonuç verene kadar defalarca test edildi ve bu mükemmel ton oluşturuldu. Müzikteki her ayrıntıyı duyabileceğiniz bu ton, maksimum berraklık ve sıcaklıkta olduğu için, hangi tür müzik olursa olsun, kulak yorgunluğu olmadan saatlerce müzik çalmanın ve dinlemenin keyfini süreceksiniz.

Oluşturulan 4 bant EQ ile, müziğin farklı öğelerini bağımsız olarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca profesyonel DJ’lerin geribildirimleri alınarak, kusursuz EQ ayarlarıda oluşturuldu. V10 ile dahili ve harici olarak uygulayabileceğiniz efektlerle yaratabilecekleriniz sınırsızdır.