COVID-19 Hakkında SSS

Şu anda kaynaklarımıza siz değerli sektörümüz ve DJ’lerimize nasıl yardımcı olabileceğimizi ve bu kaynakları en iyi şekilde nasıl tüm ülkelere eşit dağıtabileceğimizi araştırıyoruz. Ayrıntıları belli olur olmaz sizlere bilgi vereceğiz. Bu arada birbirinize tutunun ve müziği yaşatmaya devam edin…
Pioneer DJ Ekibi

Sorunuz için teşekkürler. Rekordbox güncellemeleriyle ilgili resmi duyurular için lütfen pioneerdj.com djprotools.com ve Pioneer DJ sosyal medya kanallarındaki haberler bölümünü kontrol etmeye devam edin.

Pioneer DJ’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Yeni nesil DJ’leri teşvik etmek, ilham vermek ve motive etmek için DJ ürünlerimize erişim sunmak için küresel olarak okullarla ve hayır kurumlarıyla iş birliği yapmaktayız. Ürünlerimizi ücretsiz olarak sunamasak da, DJ’lik yapmaya başlamak için uygun bir yol sağlayan bir dizi giriş seviyesi kontrol cihazı sizlere sunmaktayız. Ayrıca, WeDJ uygulamasını iPhone ve Android’de indirmek ücretsizdir. Bu uygulamayla DJ’liğe ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Ürün yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi için djprotools.com adresini ziyaret edin.

Kanallarımızda zaman zaman Dj paylaşımları yapıyoruz ve mixlerinizi paylaşmayı uygun gördüğümüz taktirde sizinle iletişime geçeceğiz.

Sosyal medya kanallarımızda zaman zaman kullanıcı tarafından oluşturulan içerikleri paylaşıyoruz. Sosyal medya ekibimizin görmesini sağlamak için lütfen yayınlarken #PioneerDJ #PioneerDJturkiye hashtag’ini kullanın ve profilimizi gönderinize etiketlemeyi unutmayın.

Mevcut küresel durumda, aradığınız ürünün stokta olup olmadığını öğrenmek için bize mail, telefon ya da sosyal medya üzerinden iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Pioneer DJ Ekibi.

Ne yazık ki, XDJ-XZ’nin ne zaman tekrar stoklarımızda olacağı konusunda size kesin bir cevap veremeyiz. Bu konu bizim dışımızda, global kaynaklı ve tüm ülkeleri etkileyen bir stok sıkıntısıdır. Ayrıntıları belli olur olmaz sizlere bilgi vereceğiz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Pioneer DJ Ekibi.